Par mums

Oriģinālai ikdienai un dzirkstošiem svētkiem

Vienam tērpam var būt neskaitāmas noskaņas, kuras tam piešķir oriģinālas rotas un aksesuāri. Mēs vēlamies jums palīdzēt atrast katram jūsu garastāvoklim, noskaņai un situācijai atbilstošākās rotas un aksesuārus.

Kāpēc dāmām patīk “Daniela” Rotas

  • Plaša rotu un aksesuāru stilu un krāsu izvēle
  • Ļoti draudzīgas cenas
  • Rotas un aksesuāri svētkiem un ikdienai
  • Kolekcijas bērniem
  • Iespēja rotas pasūtīt online ar piegādi visā Latvijā
  • Vienmēr jaunas un aktuālas rotu un aksesuāru kolekcijas

Stāsts par “Daniela” Rotām

Priecājos iepazīties! Esmu Aiga, un “Daniela” Rotas ir mans lolojums, kas kopš 2014. gada palīdz padarīt dzirkstošāku daudzu dāmu ikdienu un svētkus. Kā daudzi uzņēmumi, arī mans ir tapis tāpēc, ka Valmierā nevarēju atrast savām vajadzībām un vēlmēm atbilstošas rotas un aksesuārus par draudzīgām cenām. Jo, kā daudzām dāmām, arī man patīk mainīt savu iemīļotāko tērpu noskaņu ar garastāvoklim un situācijai atbilstošām rotaslietām un aksesuāriem. Tagad lepojos gan ar veikaliņu Valmierā, gan interneta veikalu, kur rotas var pasūtīt interesenti no jebkuras Latvijas vietas.

20151001_121452 (2)

Dāmas par rotām “Daniela”

evita

Manas draudzenes man pastāstīja par rotām “Daniela”. Tiklīdz nonācu veikalā, kļuvu par tā klienti. Man ļoti patīk plašā rotu un aksesuāru izvēle, draudzīgās cenas un pozitīvā atmosfēra.

Evita

kintija

Savas rotas un aksesuārus izvēlos veikalā “Daniela”, jo uzņēmums piedāvā ļoti plašu rotu un aksesuāru klāstu, arī dažādas stilīgas lietas mazajiem ķipariem un dažādus modernus latviskus aksesuārus.

Kintija

kristine

Par rotām “Daniela” uzzināju no draugiem. Par klienti kļuvu no pirmās dienas.Ikvienam, kas vēlas savam tērpam piemeklēt atbilstošas rotas, iesaku rotas “Daniela”.

Kristīne