Iegādes kārtība

Kā pasūtīt rotas vai aksesuārus

Pasūtiet rotas un aksesuārus mūsu mājaslapā. Pasūtījumiem virs 25,00 EUR nodrošinām BEZMAKSAS piegādi uz jebkuru Latvijas vietu. Citiem pasūtījumiem piegādes maksa ir 2,80 EUR.

    1. Izvēlieties preces

Apskatiet mūsu piedāvātās rotas un aksesuārus. Preces, kuras vēlaties pasūtīt, pievienojiet pirkuma grozam. Ja pasūtīto preču kopējā vērtība pārsniedz 25 EUR, nodrošinām bezmaksas piegādi.

     2.  darbība

Noformējiet pasūtījumu

  • Noklikšķiniet uz izvēlnes “Grozs”, kas atrodas mājaslapas labajā augšējā daļā. Pārbaudiet, vai groza saturs atbilst jūsu vēlmēm. Ja pamanāt, ka kādas preces trūkst, dodieties uz preču katalogu un pievienojiet to. Ja pārdomājat par kādas preces iegādi, dzēsiet to no pasūtījuma saraksta.
  • Norādiet informāciju par vēlamo piegādes veidu, kā arī savu kontaktinformāciju.
  • Noklikšķiniet uz “Noformēt pasūtījumu”.

     3. darbība

Saņemiet apstiprinājumu un samaksājiet rēķinu

Mēs uz jūsu norādīto e-pasta adresi nosūtīsim pasūtījuma apstiprinājumu kopā ar rēķinu. Samaksājiet rēķinu divu dienu laikā no tā saņemšanas. Pretējā gadījumā pasūtījums tiks anulēts. Tiklīdz rēķinā norādītā summa tiks saņemta mūsu bankas kontā, mēs uz jūsu norādīto adresi nosūtīsim jūsu pasūtītās rotas un aksesuārus.

Uzziniet vairāk par preču piegādes iespējām.

 

Ņem vērā!

  • Visas internetveikalā redzamās preces pieejamas uz vietas, tās var gan pasūtīt internetā, gan iegādāties mūsu veikalā “Daniela” Rotaslietas, Valmierā, Stacijas ielā 17. Pasūtot internetā preces tiek izsūtītas uzreiz pēc rēķinā norādītās summas saņemšanas uzņēmuma bankas kontā. Preču piegādes laiks ir aptuveni 2- 3 darba dienas, atkarībā no norādītā saņemšanas veida.
  • Saskaņā ar LR likumdošanu varat atgriezt preci 14 kalendāra dienu laikā. Preču atgriešanas izdevumus sedz Pircējs.
Grozs
Scroll to Top